Виготовлення бюджетних сайтів

Популярність і затребуваність інтернет ресурсів постійно зростає, кожен намагається перенести свою діяльність, свій бізнес на інтернет площину. І на сьогоднішній день кожен поважаючий себе бренд, велика компанія або будь-який індивідуальний підприємець представлений в мережі Інтернет. Для того, щоб голосно заявити про себе і вигідно подати свою продукцію, або ж представити свої послуги потрібен гарний сайт, який відкриє масу нових можливостей для просування і популяризації своєї діяльності. Тому виготовлення сайту під ключ - це найзручніший спосіб отримати готовий результат, який відразу буде працювати на Вас.

Наша веб-студія пропонує якісне виготовлення сайтів на поширених CMS під індивідуальне ТЗ без використання готових тем, візуальних конструкторів та іншого, що псує код сайту.

Виготовлення сайтів на CMS дає можливість отримати як візуально привабливий ресурс зі стильним дизайном, так і сайт з безперебійним функціоналом.

Розробка інтернет сайту на CMS дозволяє створити абсолютно будь-який інтернет ресурс на базі CMS, (системи контролю контенту). За допомогою такого блоку можна змінити повністю структуру всього сайту і функціонал кожного його окремого компонента, наповнити сайт корисним контентом і здійснювати його професійне адміністрування. До того ж, якщо виникне необхідність - можна відключити непотрібні його елементи і, навпаки, налаштувати і активувати необхідні.

Розробка сайтів на базі CMS є досить поширеним і широко відомим явищем, але сам процес створення досить-таки кропіткий і трудомісткий. Тому, якщо Ви хочете отримати добротний сайт, то виготовлення сайту під ключ - це правильний вихід з ситуації, коли потрібен працюючий і гарно налаштований сайт.

Наша веб-студія гарантує виготовлення сайтів недорого, здатних виправдати всі Ваші очікування і виконувати всі функціональні завдання. В спектр наших послуг входить :

  • розробка веб сайтів;
  • розробка офіційного сайту;
  • розробка сайту лендінгу;  
  • розробка інтернет-магазина;
  • розробка інтернет-порталу.

 

Наша веб-студія виконає якісну і професійну розробку Вашого сайту на CMS, і зробить Вашу діяльність ще більш успішною і затребуваною.

Ви на порозі відкриття власного бізнесу, вже визначилися з напрямком і продукцією або ж послугами, які будете надавати? Тоді саме час подбати і про власний ресурс. Адже в сучасних реаліях ведення бізнесу необхідно себе вигідно подати в інтернет просторі. І одним з найбільш оптимальних варіантів є сайти на CMS. Наша веб-студія надає виготовлення сайтів на замовлення будь-якої важкості, які допоможуть Вам ефективно розгорнути діяльність в інтернеті і тим самим збільшити рівень прибутку.

Сайт на вордпресс - це можливість швидко обзавестися адаптивним сайтом з простим перевіреним адміністративним інтерфейсом, який створений на одній з найпопулярніших, поширених і комфортних в світі CMS систем. Розроблений сайт на wordpress найчастіше є блоговим або корпоративним, ще цю платформу можна використовувати для розробки невеликого ecommerce-проекту. Створення сайту на wordpress дозволяє швидко запустити інтернет-проект, а проста і зрозуміла подальша експлуатація ресурсу, доступність великої кількості шаблонів і плагінів дозволяють легше модернізувати і вдосконалити сайт. Тому, якщо Вас цікавить сайт на wordpress (або Бітрікс, Опенкарт або Престашоп) Ви можете звернутися в нашу веб-студію. За допомогою безкоштовних сучасних двигунів і платформ гарантуємо розробку потужних, ефективних і якісних інтернет ресурсів.

В нашій студії ми можемо розробити для Вас і сайт на Джумла. Joomla є безкоштовна, надійна платформа, яка володіє відкритим вихідним кодом і є другою за популярністю після WordPress. Сайти на joomla - це корпоративні, блогові ресурси, і також можливість створювати Каталоги товарів. Створення сайту на joomla - це можливість розробити функціональний ресурс будь-якого розміру і призначення зі зручним інтерфейсом і навігацією. Також за допомогою платних і безкоштовних шаблонів можна швидко і легко адаптувати сайт до потреб саме Вашої аудиторії. До того ж, ресурс, створений на цій платформі є за замовчуванням seo-дружнім, що дозволяє за допомогою необхідних розширень оперативно проводити технічну оптимізацію.

Наша веб-студія пропонує якісне створення сайтів під індивідуальне ТЗ і на власній CMS - гарантує Вам результат, який вигідно виділить Вас серед конкурентів і виведе Ваш проект з тіні в топ.

Переваги

1
Термінова проблема? Приїдемо в офіс!
2
Адаптивні сайти під всі типи пристроїв
3
Безпека. Конверсія. чистий код
4
Сайти з чистим кодом краще SEO-Просуваються
5
Час і вартість роботи залежить від обсягу роботи
6
Повний цикл обслуговування сайту

Портфоліо