Відновлення сайту після злому

Кожен власник сайту може зіткнутися з такою неприємністю, як злом. Вона може статися незалежно від того, яка кількість користувачів його відвідує, наскільки він популярний і яку інформацію містить. Для зловмисників будь-який сайт представляє потенційний інтерес. Якщо Ви не приділяєте особливу увагу інформаційній безпеці Вашого ресурсу, то він знаходиться в зоні ризику.

Злом сайту являє собою збій в нормальній роботі інтернет ресурсу, який іде за рахунок причини внесення змін до бази даних або в код файлів сторонніми особами. За допомогою єдиного вторгнення зловмисник отримує доступ і до всіх інших сайтів в акаунті хостингу, незалежно від паролів на хостингу. Тому, якщо Ви зіткнулися зі зломом сайту або із прихованими атаками на нього, то необхідно вжити швидких заходів щодо усунення проблеми. Однією з послуг нашої веб-студії є оперативне відновлення сайтів після зломів.

Багато, зіткнувшись з такою ситуацією, задаються питанням, як відновити сайт? Щоб дійсно обійти хакерську атаку і не тільки відновити сайт, а і захистити його від повторного вторгнення необхідно звернутися до фахівця. Програміст проведе комплексний захід, який буде включати в себе бекап сайту і пошук інжектірованного коду, який в 95% випадків впроваджує хакер. Тільки скасувавши «заразу» можна приступати до зміни паролів і FTP доступу до файлів CMS, і до панелі управління хостингом, і до баз даних. Пароль повинен бути складним і хитромудрим, і ніколи не зберігайте паролі у відкритому для читання списку паролів ні на сервері, ні на своєму комп'ютері. Використовуйте сервіси або програми для зберігання паролів.

Основними роботами, спрямованими на відновлення сайту є:  

  • оперативне відновлення оптимальної працездатності ресурсу;
  • виявлення та ліквідація вразливості, через яку і стався злам веб-ресурсу;
  • установка необхідного захисту на сайт.

У нашій веб-студії ми допоможемо відновити сайт joomla або перезібрати його на CMS зі збереженням контенту в залежності від стану Вашого сайту. Так само як нам під силу відновлення сайту бітрікс, і вордпрес які особливо активно схильні до злому при відсутності належного захисту. Ми гарантуємо оперативну допомогу, щоб Ви понесли мінімальну фінансову шкоду, і злом сайту ніяк не зашкодив іміджу Вашої компанії.

Відновити зламаний сайт можна з резервної копії, яка була створена раніше. Але якщо резервна відсутня і виникає питання, як відновити копію сайту, то в наша студія зможе знайти вірне рішення цього складного і трудомісткого процесу. Також ми допоможемо відновити старі сайти, якщо виникне така потреба.

Переваги

1
Термінова проблема? Приїдемо в офіс!
2
Адаптивні сайти під всі типи пристроїв
3
Безпека. Конверсія. чистий код
4
Сайти з чистим кодом краще SEO-Просуваються
5
Час і вартість роботи залежить від обсягу роботи
6
Повний цикл обслуговування сайту

Портфоліо