Розробка додатків

Досить велика кількість діючих сайтів не справляються з поставленими перед ними завданнями, вони не працюють в повному обсязі, і з цих причин страждає ефективність і продуктивність інтернет ресурсу в цілому. І одною із таких причин є брак плагінів, модулів та інших важливих компонентів, що підвищують функціональність сайту. Тому розробка веб додатків дозволить інтернет проекту підвищити свій функціональний стан, зручність у використанні, отримати додатковий функціонал і вирішити величезне коло завдань.

Наша веб-студія пропонує послуги з розробки веб додатків, плагінів, модулів для всіх поширених CMS. Модуль для сайту – це якась форма, за допомогою, якої на ресурс вносяться певні дані, і модуль дає можливість обмінюватися цими ж даними з гостями ресурсу. Розробка модулів дозволить досягти високого рівня функціональності Вашого інтернет ресурсу, наприклад – модуль «зворотний зв’язок» дозволить відвідувачам спілкуватися з Вами в межах інтернет ресурсу, а модуль «питання-відповідь» дасть можливість ще більш розгорнуто спілкуватися з гостями сайту, і кожен бажаючий зможе запитати або знайти відповідь. До того ж ми виконуємо розробку спеціальних або індивідуальних модулів, які допоможуть вирішити унікальні завдання саме Вашого сайту.

Ще однією важливою складовою для поліпшення функціональності сайту є плагіни, які представляють собою невеликі програмні блоки, які підключаються або встановлюються в основну програму і тим самим розширюють функціонал сайту. Розробка плагінів для Вашого сайту дозволить виробляти індивідуальні налаштування, зменьшити розмір, прискорити роботу і вдосконалити необхідні для Ваших завдань програми. Ми готові розробити плагіни, модулі від типових (стандартних) до унікальних, які будуть вирішувати Ваші індивідуальні завдання. Наші фахівці заточені на розробку нестандартних додатків, а саме калькуляторів, конструкторів на інтерактивній графіці, наприклад «підібрати кольори» і т.п.. До того ж в число наших послуг входить і розробка компонентів, необхідних для отримання ефективного, високопродуктивного інтернет ресурсу.

Також важливо, щоб сайт працював швидше за інших і краще просувався в Гугл, тому в нашій студії можлива розробка сайтів css, які дозволяють робити код меньше без втрати краси сайту. І розробка сайту html css – це можливість отримати швидкий інтернет ресурс з потенційно кращим просуванням у видачі Google.

В спектрі послуг нашої веб-студії і розробка програмного забезпечення сайту. Ми надаємо послуги зі створення сайтів як на готових CMS, так і на самописному CMS, які розробляються під конкретні вимоги замовників.