Переверстка і редизайн сайтів

Створення гарного сайту є досить-таки складний, трудомісткий процес, який розділений на пару етапів. І одним з найбільш відповідальних і важливих етапів є верстка. Верстка сайту має на увазі під собою створення робочих веб-сторінок інтернет ресурсу за певним дизайн-макетом. Це формування кодування сторінок за допомогою спеціально розробленої мови розмітки і їх оформлення за допомогою таблиць стилів, які повинні бути зрозумілі всім сучасним браузерам. Іноді трапляються такі моменти, коли потрібна переверстка інтернет ресурсу.

Переверстка сайту - це процедура, в процесі якої проводиться заміна старої верстки на нову. Переверстка може знадобитися, якщо:

  • спеціальний контент (колонки, малюнки, списки та інше) сайту не відтворювалися належним чином;
  • необхідно додати нові модулі на сайт;
  • необхідно, щоб сторінки ресурсу могли приймати розмір екрану будь-якого девайса;
  • інтернет ресурс спочатку тестували тільки в одному браузері, а в інших він відображається некоректно та видає помилки.
  • Ваш сайт застарів, і його архітектура не відповідає сучасним віянням моди. Повірте, слідкувати за стилістикою «сьогоднішнього дня» максимально важливо, інакше довіра до вас буде невблаганно падати вниз.

Важливим для сайту є і його оформлення (дизайн), з динамічним розвитком Вашої галузі настає час, коли раніше розроблений дизайн втрачає свою актуальність та потребу. Редизайн це модернізація зовнішнього вигляду Вашого інтернет ресурсу на такий дизайн, який буде більш затребуваний цільовою аудиторією вашого сайту.

Тому, якщо Ви зіткнулися з даними проблемами, то наша веб-студія знайде рішення - ми займаємося переверсткою та редізайном сайтів. А якщо у Вас вже є готовий дизайн і Ви хочете отримати добре працюючий веб-ресурс, то Вам залишилося тільки замовити верстку. Наша студія вже не перший рік пропонує якісні послуги верстки, ми допоможемо створити міцний фундамент для Вашого сайту.

В спектрі наших послуг є така, як верстка Лендінга. Лендінгову сторінку можна зверстати двома способами - за шаблоном, або вручну. Якісна ручна верстка Лендінгу дозволяє ресурсу працювати ефективніше і надійніше, так як все розробляється чітко під вимоги і передбачає розподіл роботи на два етапи. На першому створюється макет майбутньої посадкової сторінки в psd, а на другому виконується безпосередня верстка з psd, тобто процес перетворення макета psd в html і css коди.

Ще однією послугою нашої студії є верстка бітрікс, яка полягає в якісному створенні коду сторінок. Добре вироблена верстка повинна володіти кросбраузерністю, зрозумілим і компактним кодом, валідністю, читаністю контенту і т.п. Також ми виробляємо такі верстки як:

  • верстка html5
  • css3  
  • jquery 

Наша студія гарантує дотримання всіх вимог, щоб верстка сторінки сайту задовольнила всі Ваші побажання.

Переваги

1
Термінова проблема? Приїдемо в офіс!
2
Адаптивні сайти під всі типи пристроїв
3
Безпека. Конверсія. чистий код
4
Сайти з чистим кодом краще SEO-Просуваються
5
Час і вартість роботи залежить від обсягу роботи
6
Повний цикл обслуговування сайту

Портфолiо

Lexberg
Welmex
Showmebiz
PromoStand
StarSticks
rs-tran.ru
Allblogers
Angelit
dostavkaus.com
krovcity.in.ua
sarit.com.ua
Smartdefence
FAP Consulting
podyom.ru
Metal Profile
glass.evasive.com.ua