Оновлення застарілих сайтів

Неможливо зробити сайт і протягом 5-ти років пожинати з нього плоди, тому що веб-тенденції постійно змінюються і не стоять на місці. Моральне старіння практично будь-якого інтернет ресурсу настає десь через 1-2 роки після інтенсивного використання. Обов'язково потрібно стежити за сайтом, розширювати функціонал, модернізувати і впроваджувати нові компоненти і деталі. Але іноді бувають моменти, коли підвищити ефективність ресурсу можна тільки завдяки радикальної міри. І цей захід оновлення сайту.

Оновлення сайтів - це регулярні важливі роботи по наповненню інтернет ресурсу актуальною інформацією, усунення технічних проблем і пошкоджень, зміні оформлення і зміни програмного забезпечення. Тому якщо Ваш сайт застарів, виходить, Ви не приділяли йому належної уваги, або не маєте фахівця, який зміг вирішити це питання. Потрібно приймати кардинальні рішення, змінити свій підхід і оновити сайт.

Думаєте, як оновити сайт? Якщо у Вашому розпорядженні немає компетентного фахівця, ми не радимо проводити оновлення самостійно, так як це досить-таки складний процес, який вимагає спеціальних навичок і досвіду роботи. А проводячи оновлення сайту самостійно - можна безпосередньо зламати щось всередині сайту, що призведе до ще більших проблем і негативних наслідків. Тому наша веб-студія проводить якісне оновлення сайтів, яке поверне Ваш ресурс на пік його продуктивності.

В спектрі послуг студії ми виконуємо оновлення модулів :

  • bitrix оновлення модулів; 
  • joomla оновлення компонентів, модулів і плагінів;  
  • wordpress оновлення плагіна;
  • opencart оновлення  компонентів, модулів і плагінів;
  • prestashop оновлення  компонентів, модулів і плагінів.

Іноді трапляється і таке, що необхідно перенести сайт на нову CMS зі збереженням всіх функцій і дизайну. Така необхідність виникає, коли двигун ресурсу перестає реалізовувати усі функції, стає небезпечним бо не підтримується колишніми розробниками. Процес перенесення сайту на нову CMS можна порівняти з розробкою нового ресурсу, так як кожен двигун має свою унікальну структуру і технічні особливості. А перенесення сайту на іншу CMS зі збереженням дизайну і функції являє собою ще більш складний і трудомісткий процес.

Наша студія здійснює перенесення сайтів на нові CMS з повним збереженням дизайну, функцій, контенту, трафіку, і навіть з його збільшенням. Навіть якщо нова система не дозволяє зберігати сторінки за замовчуванням, ми займаємося її ручною доробкою для досягнення всіх поставлених завдань і мінімізації збитків. До того ж Ви можете замовити у нас таку послугу як супровід сайту, що має на увазі постійне поліпшення сайту, підвищення його функціональності.

Переваги

1
Термінова проблема? Приїдемо в офіс!
2
Адаптивні сайти під всі типи пристроїв
3
Безпека. Конверсія. чистий код
4
Сайти з чистим кодом краще SEO-Просуваються
5
Час і вартість роботи залежить від обсягу роботи
6
Повний цикл обслуговування сайту

Портфолiо

Lexberg
Welmex
Showmebiz
PromoStand
StarSticks
rs-tran.ru
Allblogers
Angelit
dostavkaus.com
krovcity.in.ua
sarit.com.ua
Smartdefence
FAP Consulting
podyom.ru
Metal Profile
glass.evasive.com.ua