Доопрацювання самописних сайтів

Розробити самописний сайт або замовити виготовлення сайту під ключ - це важливо для кожного сучасного бізнесу. Адже на сьогоднішній день всі головні дії з ведення і просування будь-якого виду діяльності розгортаються саме в інтернет просторі. І добре розроблений сайт і вчасно проведена доробка його функціоналу є одними з головних складових успіху бізнесу в сучасному світі. Наша веб-студія пропонує створення самописного сайту під конкретні Ваші умови і з індивідуально написаними для нього компонентами.

Самописний сайт являє собою сайт, який був розроблений на самописній платформі, такий сайт працює швидше, ніж ті, які створені на CMS - через відсутність додаткових модулів, що створюють зайве навантаження на сервер. До того ж, такий сайт має більш високу ступінь безпеки. Самописний движок сайту дозволяє розробляти складні, нестандартні проекти, в яких потрібно з початку прописувати все - від архітектури сайту до опрацювання інтерфейсу адміністративної панелі.

Наша студія пропонує послуги з доопрацювання функціоналу самописних сайтів та інтернет ресурсів, які були розроблені на фреймворках або ж на чистому РНР. Ми допоможемо модернізувати і поліпшити функціонал вашого сайту, нам під силу будь-який самописний двигун. Команда професійних програмістів гарантує індивідуальний підхід до кожного замовника і чітке розуміння коду та вміння розбиратися в ньому, в тому числі і в чужому.

Доопрацювання сайту, розробленого на фреймворках або на чистому РНР, уявляє собою складність, якщо Ваш колишній розробник допускав грубі помилки, або ж якщо Ваш програміст не має необхідних познань. Не кожен навіть досвідчений програміст візьметься за доопрацювання навіть добре зробленного самописного сайту, адже це дуже тривалий, складний і трудомісткий процес, в якому немає заздалегідь відомих правил, немає допоміжної документації, і потрібно самостійно вивчати, аналізувати і вимагає багато часу, щоб можна було визначити внутрішню логіку такого движка. І тільки після проведених маніпуляцій з кодом можна щось дописувати по вже знайденим правилам будови цього движка. Наша студія гарантує ефективний результат з доопрацювання функціоналу такого сайту і розширення його можливостей для вирішення всіх поставлених завдань.

У нашій веб-студії можна як замовити створення індивідуального сайту, так і доопрацювати функціонал вже існуючого самописного сайту. Ми виконуємо доопрацювання функціоналу сайту з будь-якими самописними двигунами, в тому числі розробленими на фреймворках або чистому РНР. Допоможемо доопрацювати і поліпшити Ваш сайт, і тим самим вивести Ваш бізнес на якісно новий етап.

Переваги

1
Термінова проблема? Приїдемо в офіс!
2
Адаптивні сайти під всі типи пристроїв
3
Безпека. Конверсія. чистий код
4
Сайти з чистим кодом краще SEO-Просуваються
5
Час і вартість роботи залежить від обсягу роботи
6
Повний цикл обслуговування сайту

Портфоліо