Доопрацювання функціоналу сайтів

Завданням кожного інтернет ресурсу є тривала, ефективна, безперебійна робота. Вона не може бути можлива без належного підтримання та модернізації, адже все морально застаріває, зношується, і сайт ніяк не виняток. З плином часу можуть змінюватися мета і завдання у власника сайту, з'являтися нові ідеї по зміні дизайну, нові можливості для удосконалення функціоналу ресурсу. Тому і настає такий момент, коли необхідна доробка сайтів. Наша веб-студія надає послуги з доопрацювання функціоналу сайту на всіх поширених CMS.

Саме доопрацювання функціоналу сайту являє собою комплекс робіт, які спрямовані на поліпшення сайтів, як їх зовнішнього вигляду, так і на модернізацію їх функціоналу. А безпосередньо доопрацювання являє собою написання індивідуальних, унікальних додатків, таких, як модулі, плагіни і інші компоненти, наприклад, модифікаторів для OCMOD в Опенкарті. Адже потрібно розуміти, що додавання серверного коду в шаблони тобто просто правити код файлів в стандартному движку - це не професійний підхід і відверта халтура, халтура яка при оновленні затреться. А без поновлення движка сайт дуже швидко застаріє і стане практично не придатним для ефективної роботи.

Тому якщо Ви хочете, що б сайт вигідно виділявся серед конкурентних інтернет ресурсів, займав топові позиції і був зручний у використанні, то потрібно подбати про його постійний розвиток. Недостатньо тільки розробити сайт, потрібно використовувати актуальний і якісний контент, звертати увагу на його дизайн і функціонал, і займатися його доопрацюванням. Адже доопрацювання сайтів дає можливість зробити Ваш ресурс сучасним, цікавим для користувачів та ефективним в досягненні бажаних результатів.

Вимоги до інтернет ресурсу кардинально змінюються з розвитком, зростанням бізнесу, або ж при зміні роду Вашої діяльності. У такі моменти наявний функціонал сайту вже перестає бути зручним для вирішення поставлених завдань, або навіть повністю перестає бути актуальним, і найоптимальнішим рішенням є модернізація сайту і його доопрацювання. Наша веб-студія пропонує доопрацювання функціоналу сайту на всіх поширених CMS, ми виконаємо доопрацювання сайту на бітрікс та опенкарт, вордпресс та джумла, які на сьогоднішній день дуже затребувані серед користувачів і вимагають доопрацювань коду. В спектрі наших можливостей наступні послуги:

  • доробка сайту на wordpress;
  • доробка сайту на bitrix;
  • доробка сайту на opencart;
  • доробка сайту на prestashop;
  • доробка сайту на joomla;
  • доробка інтернет порталу та інших.

Ми виконаємо роботи по поліпшенню роботи Вашого ресурсу, виправимо всі помилки, допущені попередніми розробниками, модернізуємо наявні програми, модулі та плагіни, ліквідуємо всі явні недоліки.

Якщо Ви зацікавлені в тому, щоб Ваш сайт був оптимізований, добре організований і працював на благо Вашого бізнесу, тоді не нехтуйте такою процедурою як модернізація сайтів. А ми в свою чергу гарантуємо оперативне вирішення всіх поставлених завдань.

Переваги

1
Термінова проблема? Приїдемо в офіс!
2
Адаптивні сайти під всі типи пристроїв
3
Безпека. Конверсія. чистий код
4
Сайти з чистим кодом краще SEO-Просуваються
5
Час і вартість роботи залежить від обсягу роботи
6
Повний цикл обслуговування сайту

Портфоліо