Чистка та оптимізація

Об'ємні і громіздкі коди сторінок сайту перешкоджають роботі пошукових роботів та не дають їм можливість отримувати інформацію про контент інтернет ресурсу. І, звичайно ж, довгі коди гальмують завантаження сторінок сайту в браузері. Вирішити ці проблеми доможе чистка коду. Наша веб-студія надає послуги з чищення та оптимізації коду фронт-енду.

Оптимізація коду являє собою редагування html коду з розрахунком зменшити його обсяг, усунути помилки валідності, оптимізувати швидкість завантаження сторінок та полегшити процес аналізу вихідного коду для роботів пошукових систем. Після проведення процедури по оптимізації коду число рядків багаторазово скоротиться, при цьому збережеться зовнішній вигляд, функціональність та ефекти сайту завдяки грамотній верстці та індивідуальній підгонці під конкретний сайт.

Якщо ваш контент створюється в текстових редакторах, то вам необхідно проводити чистку коду. Чистка html допомагає позбутися від «сміття», який автоматично тягнеться в код. Для цього можна використовувати онлайн сервіси, проте це лише обманка, оскільки жоден з нині існуючих відкритих сервісів не може забезпечити очистку належного рівня. Професійне очищення проводиться індивідуально для вашого сайту з урахуванням всіх тонкощів функціонування, допоможе домогтися значних результатів в економії системних ресурсів та підвищення працездатності сервісу.

Згодом багато власників сайтів на WordPress стикаються з проблемами підвисання, гальмування та несправної роботи інтернет ресурсу, і виникає питання - як поліпшити його роботу. Потрібна якісна оптимізація wordpress сайту. В нашій студії проводиться оптимізація коду wordpress, яка вирішує багато проблем несправної роботи Вашого інтернет ресурсу. Зокрема підвищить швидкість завантаження Вашого порталу на мобільні пристрої, стаціонарних комп'ютерах і ноутбуках.

Ми надаємо такі послуги, як :

оптимизація bitrix
оптимизація wordpress
оптимизація opencart
оптимизація joomla
оптимизація prestashop

Верстка сайту

Коли скінчився етап розробки дизайну сайту, то наступним є його створення, а точніше - верстка сайту. За допомогою верстки перетворюється дизайн, вірніше, макети, які розроблені в Adobe Photoshop в програмний код. Сам процес верстки сайту складається з створення HTML коду сторінки і оформлення за допомогою каскадних таблиць стилів.

У нашій веб-студії проводиться html верстка сайту, яка полягає в розробці структури інтернет ресурсу на базі мови гіпертекстової розмітки html. Ми проводимо блочну верстку широко застосовується в усьому світі, а також впроваджуємо нові методики верстки flex.

Адаптивна верстка дозволяє гнучко адаптувати сайт під можливості різних браузерів і пристроїв. Такий підхід до верстки сайту полягає в можливості змінюватися дизайну в залежності від платформи, розміру екрану і орієнтації кожного пристрою. Мобільна версія верстки дозволить зробити зручним сайт для користувачів мобільних пристроїв. В нашій студії можлива верстка сайту з нуля, ми гарантуємо якісну верстку, яка перетворить креативний та унікальний дизайн в функціональний та ефективний ресурс.

Переваги

1
Термінова проблема? Приїдемо в офіс!
2
Адаптивні сайти під всі типи пристроїв
3
Безпека. Конверсія. чистий код
4
Сайти з чистим кодом краще SEO-Просуваються
5
Час і вартість роботи залежить від обсягу роботи
6
Повний цикл обслуговування сайту

Портфоліо